Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 192/290, bladmått ca 59x40 cm, oramad
884931
2021-03-03