Miniatyrljuskrona

Miniatyrljuskrona
Miniatyrljuskrona
Miniatyrljuskrona
Miniatyrljuskrona
Miniatyrljuskrona
Miniatyrljuskrona
Miniatyrljuskrona
Miniatyrljuskrona

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FONG GRENNA, miniatyrljuskrona, barockstil, för 6 ljus, stämplad, mässing, höjd ca 21 (kedja medföljer 37 cm), diameter 21 cm

Smärre slitage

884933

2021-03-09