Hörnskåp allmoge
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, allmoge, tvådelat, 1800-talets första hälft, bemålad samt reflad dekor, inredning med hyllplan, två lådor, höjd ca 246 cm, ca 87x44 cm
Åldersrelaterat slitage, trä- samt färgbortfall, lös fot
884959
2021-03-03