Hörnskåp allmoge

Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, allmoge, tvådelat, 1800-talets första hälft, bemålad samt reflad dekor, inredning med hyllplan, två lådor, höjd ca 246 cm, ca 87x44 cm

Åldersrelaterat slitage, trä- samt färgbortfall, lös fot

884959

2021-03-03