Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
IDA GIESECKE (Tyskland, 1866-1931): Motiv av fartyg i en norsk fjord, signerad och daterad I Giesecke -95, olja på duk, ca 87x60 cm
884973
2021-03-03