Skåp Indiskt

Skåp Indiskt
Skåp Indiskt
Skåp Indiskt
Skåp Indiskt
Skåp Indiskt
Skåp Indiskt
Skåp Indiskt
Skåp Indiskt

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, indiskt, 1900-talets första hälft, blåmålat, mässings- samt metallbeslag, två hyllplan i form av glasskivor, höjd ca 69, ca 54x18 cm

Åldersrelaterat- samt bruksslitage

884974

2021-03-03