Bengt Lindström

Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): figurkompositioner, signerade, numrerade HC 13/20, 2 litografier, bladmått 29x24 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerade ur ramar

884976

2021-03-14