Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): figurkompositioner, signerade, numrerade HC 13/20, 2 litografier, bladmått 29x24 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerade ur ramar
884976
2021-03-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner