Bokskåp Art Deco

Bokskåp Art Deco
Bokskåp Art Deco
Bokskåp Art Deco
Bokskåp Art Deco
Bokskåp Art Deco
Bokskåp Art Deco
Bokskåp Art Deco
Bokskåp Art Deco
Bokskåp Art Deco
Bokskåp Art Deco

Klubbat för:

12 000 SEK

6 000 SEK

BOKSKÅP, 1 par, fanerade i jakaranda, 1920/30-tal, art deco, intarsiadekor, höjd ca 134, 151x33,5 cm

Fanerskador, en delvist låst, saknar nyckel,

884987

2021-03-03