Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
PENSELVAS, BOJAN, 2 dlr., porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom dekor, höjd ca 19-28 cm
Penselvasen med ifyllt nagg
884992
2021-03-03