Penselvas och bojan

Penselvas och bojan
Penselvas och bojan
Penselvas och bojan
Penselvas och bojan
Penselvas och bojan
Penselvas och bojan
Penselvas och bojan
Penselvas och bojan

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

PENSELVAS, BOJAN, 2 dlr., porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom dekor, höjd ca 19-28 cm

Penselvasen med ifyllt nagg

884992

2021-03-03