Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
SPEGEL, art deco 1930-tal, delvis bronserad ram av trä, spegelglaset upptill med dekor av kvinna och hjortdjur i karborundum, ca 100x43 cm
Slitage, enstaka repor
884995
2021-03-05