Spegel Art deco 1930-tal

Spegel Art deco 1930-tal
Spegel Art deco 1930-tal
Spegel Art deco 1930-tal
Spegel Art deco 1930-tal
Spegel Art deco 1930-tal
Spegel Art deco 1930-tal
Spegel Art deco 1930-tal
Spegel Art deco 1930-tal

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

SPEGEL, art deco 1930-tal, delvis bronserad ram av trä, spegelglaset upptill med dekor av kvinna och hjortdjur i karborundum, ca 100x43 cm

Slitage, enstaka repor

884995

2021-03-05