Karmstolar skinnklädda

Karmstolar skinnklädda
Karmstolar skinnklädda
Karmstolar skinnklädda
Karmstolar skinnklädda
Karmstolar skinnklädda
Karmstolar skinnklädda
Karmstolar skinnklädda
Karmstolar skinnklädda

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets senare del, etikettmärkta Klaessons möbelfabrik, klädda i svart skinn, lös sittdyna, sitthöjd ca 46 cm

Slitage

884999

2021-03-03