Igge Karlsson oljemålning

Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

IGGE KARLSSON (1932-2009): Figurkomposition, signerad och daterad Igge -90, olja på duk, ca 77x98 cm

Zustandsbeschreibung

Lagning på duk

885009

2021-03-03