Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
IGGE KARLSSON (1932-2009): Figurkomposition, signerad och daterad Igge -90, olja på duk, ca 77x98 cm
Zustandsbeschreibung
Lagning på duk
885009
2021-03-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner