Modellskepp vikingaskepp

Modellskepp vikingaskepp
Modellskepp vikingaskepp
Modellskepp vikingaskepp
Modellskepp vikingaskepp
Modellskepp vikingaskepp
Modellskepp vikingaskepp
Modellskepp vikingaskepp
Modellskepp vikingaskepp
Modellskepp vikingaskepp
Modellskepp vikingaskepp
Modellskepp vikingaskepp
Modellskepp vikingaskepp
Modellskepp vikingaskepp
Modellskepp vikingaskepp

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

MODELLSKEPP, vikingaskepp, 1900-talets andra hälft, trä och textil, höjd ca 40 och längd 60 cm

Ingår i temaauktionen Nautica/Technica

åldersrelaterat slitage, möjligen ej koplett

885015

2021-04-11