Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
MODELLSKEPP, vikingaskepp, 1900-talets andra hälft, trä och textil, höjd ca 40 och längd 60 cm
Ingår i temaauktionen Nautica/Technica
åldersrelaterat slitage, möjligen ej koplett
885015
2021-04-11