Modellskepp

Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MODELLSKEPP, 1900-tal, segelfartyg, utfört i trä med detaljer av textil och metall, höjd ca 70 och längd 90 cm

Ingår i temaauktionen Nautica/Technica

Bruksslitage, lagningar samt mindre skador förekommer

885016

2021-04-11