Modellskepp Britannia

Modellskepp Britannia
Modellskepp Britannia
Modellskepp Britannia
Modellskepp Britannia
Modellskepp Britannia
Modellskepp Britannia
Modellskepp Britannia
Modellskepp Britannia
Modellskepp Britannia
Modellskepp Britannia
Modellskepp Britannia
Modellskepp Britannia
Modellskepp Britannia
Modellskepp Britannia
Modellskepp Britannia
Modellskepp Britannia
Modellskepp Britannia
Modellskepp Britannia

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODELLSKEPP, "Britannia", 1900-tal, segelfartyg, utfört i trä med detaljer av textil och plast, höjd ca 85, längd ca 70 cm

Ingår i temaauktionen Nautica/Technica

Åldersrelaterat slitage, möjligen

885017

2021-04-11