Modellskepp
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MODELLSKEPP, 1900-tal, segelfartyg, Regina Billing Boats byggsats, utfört i trä med detaljer av textil och plast, höjd ca 65 samt längd 80 cm
Ingår i temaauktionen Nautica/Technica
åldersrelaterat slitage, livbåt med delvis trasig upphängning, möjligen ej komplett
885018
2021-04-11