Modellskepp

Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODELLSKEPP, 1900-tal, segelfartyg, Regina Billing Boats byggsats, utfört i trä med detaljer av textil och plast, höjd ca 65 samt längd 80 cm

Ingår i temaauktionen Nautica/Technica

åldersrelaterat slitage, livbåt med delvis trasig upphängning, möjligen ej komplett

885018

2021-04-11