Modellskepp 2 st

Modellskepp 2 st
Modellskepp 2 st
Modellskepp 2 st
Modellskepp 2 st
Modellskepp 2 st
Modellskepp 2 st
Modellskepp 2 st
Modellskepp 2 st
Modellskepp 2 st
Modellskepp 2 st
Modellskepp 2 st
Modellskepp 2 st
Modellskepp 2 st
Modellskepp 2 st
Modellskepp 2 st
Modellskepp 2 st
Modellskepp 2 st
Modellskepp 2 st

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MODELLSKEPP, 2 st, 1900-tal, segelfartyg, utförda i trä och textil, varav en modell med höjd ca 33 och längd 47 cm, resp. höjd 62 och längd 74 cm

Ingår i temaauktionen Nautica/Technica

åldersrelaterat slitage, möjligen ej kompletta

885019

2021-04-11