Modellskepp

Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODELLSKEPP, "America" 1900-tal, segelfartyg, Constructo, utfört i trä och textil, höjd ca 60 och längd 70 cm

Ingår i temaauktionen Nautica/Technica

åldersrelaterat slitage, möjligen ej komplett

885020

2021-04-11