Modellskepp

Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODELLSKEPP, 1900-tal, segelfartyg, 1600-tals modell, höjd ca 62 längd 70 cm

Ingår i temaauktionen Nautica/Technica

åldersrelaterat slitage, möjligen ej komplett, trasigt bogspröt

885021

2021-04-11