Modellskepp
Vollendet
2021-04-11
885021
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
MODELLSKEPP, 1900-tal, segelfartyg, 1600-tals modell, höjd ca 62 längd 70 cm
Ingår i temaauktionen Nautica/Technica
åldersrelaterat slitage, möjligen ej komplett, trasigt bogspröt