Golvlampa omkring 1900

Golvlampa omkring 1900
Golvlampa omkring 1900
Golvlampa omkring 1900
Golvlampa omkring 1900
Golvlampa omkring 1900
Golvlampa omkring 1900
Golvlampa omkring 1900
Golvlampa omkring 1900

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, omkring 1900-talets mitt, mässing, metall samt smide, ställbar arm samt lampa, höjd ca 156 cm

Skärm med skador, slitage

885022

2021-03-05