Pinnstolar 1900-talets mitt

Pinnstolar 1900-talets mitt
Pinnstolar 1900-talets mitt
Pinnstolar 1900-talets mitt
Pinnstolar 1900-talets mitt
Pinnstolar 1900-talets mitt
Pinnstolar 1900-talets mitt
Pinnstolar 1900-talets mitt
Pinnstolar 1900-talets mitt
Pinnstolar 1900-talets mitt
Pinnstolar 1900-talets mitt
Pinnstolar 1900-talets mitt
Pinnstolar 1900-talets mitt
Pinnstolar 1900-talets mitt
Pinnstolar 1900-talets mitt

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PINNSTOLAR, 4 st, troligen Nesto, Nässjö stolfabrik, senare bemålade, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

885034

2021-03-05