Tommy Carlsson färglitografi
Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TOMMY "TC" CARLSSON (född 1958): "Högvilt på kroken", signerad, numrerad 6/260, färglitografi, bladmått ca 60x86 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
885035
2021-03-03