Byrå 6-lådig 1960-tal

Byrå 6-lådig 1960-tal
Byrå 6-lådig 1960-tal
Byrå 6-lådig 1960-tal
Byrå 6-lådig 1960-tal
Byrå 6-lådig 1960-tal
Byrå 6-lådig 1960-tal
Byrå 6-lådig 1960-tal
Byrå 6-lådig 1960-tal
Byrå 6-lådig 1960-tal
Byrå 6-lådig 1960-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1960-tal, 6 lådor, teakfanér, handtag i mässing, höjd ca 114, 74x41 cm

Slitage, märken förekommer

885037

2021-03-05