Kaffekanna i silver
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KAFFEKANNA, silver, 1800-tal, möjligen Frankrike, skaft i trä, oidentifierade stämplar, höjd ca 32, vikt ink handtag i trä ca 1234 g
Ingår i temaauktionen Selected Silver
Förstärkningar/lagningar vid hantag
885056
2021-03-12