Nils Erik Johansson färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS ERIK JOHANSSON (född 1950): "Niclas Lidström 5", signerad, numrerad PT, färglitografi, bladmått ca 90x67 cm, oramad

885058

2021-03-05