Beck & Jung, fat
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): fat, bl a "Ultima 15" och "Ultima 30" 3 st, aluminium och mässing, stämplade samt etikettmärkta, 9,5x9,5, 15x15, 30x30 cm
Bruksslitage, anlupen, smuts
885059
2021-03-07