Beck & Jung, fat

Beck & Jung, fat
Beck & Jung, fat
Beck & Jung, fat
Beck & Jung, fat
Beck & Jung, fat
Beck & Jung, fat
Beck & Jung, fat
Beck & Jung, fat

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): fat, bl a "Ultima 15" och "Ultima 30" 3 st, aluminium och mässing, stämplade samt etikettmärkta, 9,5x9,5, 15x15, 30x30 cm

Bruksslitage, anlupen, smuts

885059

2021-03-07