Ernst Billgren färglitografi

Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi

Klubbat för:

9 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

ERNST BILLGREN (född 1957): Ekorren i finrummet, signerad Ernst Billgren, numrerad HC I/XX, färglitografi, ca 56,5x68 cm, oramad

Zustandsbeschreibung

Mindre kantveck

885062

2021-03-03