Klubbat för:
9 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ERNST BILLGREN (född 1957): Ekorren i finrummet, signerad Ernst Billgren, numrerad HC I/XX, färglitografi, ca 56,5x68 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
Mindre kantveck
885062
2021-03-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner