Per Medstrand färgetsning

Per Medstrand färgetsning
Per Medstrand färgetsning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PER MEDSTRAND (född 1957): Katt, signerad P. Medstrand, färgetsning, numrerad 11/90, bildmått ca 49,5x64 cm, oramad

885065

2021-03-08