Klubbat för:
160 EUR
Utropspris
200 EUR
OIVA TOIKKA, GLASFÅGEL, "Sieppo" (Flugsnappare), signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, 1970-tal, längd 9,5 cm.
885077
2021-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här