Valto Kokko framstäld av i-Valo

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

200 EUR

VALTO KOKKO, taklampa modell 7178, i-Valo, Finland 1970-tal, diameter 41 cm, höjd 73 cm

Lätt slitage, ej funktionstestad.

885082

2021-03-07