Tillbaka till katalog
Exactus herrarmbandsur
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beskrivning
EXACTUS, armbandsur, pläterad med stålbaksida, 1970-tal, manuell, plexiglas, kronograf, boettnr. 1008, cal Valjoux 7733, läderarmband med stålspänne, diameter 37 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
885088
Datum:
2021-03-06