Tillbaka till katalog

Exactus herrarmbandsur

Exactus herrarmbandsur
Exactus herrarmbandsur
Exactus herrarmbandsur
Exactus herrarmbandsur
Exactus herrarmbandsur
Exactus herrarmbandsur
Exactus herrarmbandsur
Exactus herrarmbandsur
Exactus herrarmbandsur
Exactus herrarmbandsur

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

Beskrivning

EXACTUS, armbandsur, pläterad med stålbaksida, 1970-tal, manuell, plexiglas, kronograf, boettnr. 1008, cal Valjoux 7733, läderarmband med stålspänne, diameter 37 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

885088

Datum:

2021-03-06