Golvvas Vicke Lindstrand

Golvvas Vicke Lindstrand
Golvvas Vicke Lindstrand
Golvvas Vicke Lindstrand
Golvvas Vicke Lindstrand
Golvvas Vicke Lindstrand
Golvvas Vicke Lindstrand

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, golvvas, Uppsala Ekeby, 1900-talets mitt, glaserat lergods, kanten med hål för vattenavrinning, höjd ca 44 cm

Naggar, slitage, krackeleringar

885095

2021-03-04