Sybord 1800-talets slut

Sybord 1800-talets slut
Sybord 1800-talets slut
Sybord 1800-talets slut
Sybord 1800-talets slut
Sybord 1800-talets slut
Sybord 1800-talets slut
Sybord 1800-talets slut
Sybord 1800-talets slut
Sybord 1800-talets slut
Sybord 1800-talets slut

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1800-talets slut, fanérat i valnöt, profilerad skiva, nyckelskylt i mässing, höjd ca 73, 58x41 cm, nyckel finns att avhämtavid Utlämningen

Ytskador, slitage, invändigt m lagning, stödlister till inredning saknas, ett lock med lagning

885111

2021-03-05