Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
P. GRÖN (Peter Gröndahl) (född 1961): Clown, färglitografi, signerad och numrerad 32/200, bladmått ca 70x55 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
885115
2021-03-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner