Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TABURETTER, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl Johan, björk, dekor av svärtade knoppar, stoppad sits, mönstrad klädsel och snörmakerier, sitthöjd ca 44 cm
Brukslitage, smärre märken
885118
2021-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här