Taburetter Karl Johan

Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETTER, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl Johan, björk, dekor av svärtade knoppar, stoppad sits, mönstrad klädsel och snörmakerier, sitthöjd ca 44 cm

Brukslitage, smärre märken

885118

2021-03-05