Skrivbord rokokostil
2021-03-05
885126
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, bemålat, lådor i sarg, beslag i mässing, höjd ca 78, 105x64 cm
Nyckel saknas, brukslitage, smärre märken, 2 ben m limmade avslag