Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, bemålat, lådor i sarg, beslag i mässing, höjd ca 78, 105x64 cm
Nyckel saknas, brukslitage, smärre märken, 2 ben m limmade avslag
885126
2021-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här