Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
K-G NILSON (född 1942): "Havspektrum", signerad och daterade K-G Nilsson 1993, 145/150, färglitografi, bladmått ca 50x72 cm, oramad
885129
2021-03-04