K-G Nilson färglitografi

K-G Nilson färglitografi
K-G Nilson färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

K-G NILSON (född 1942): "Havspektrum", signerad och daterade K-G Nilsson 1993, 145/150, färglitografi, bladmått ca 50x72 cm, oramad

885129

2021-03-04