Taburetter gustaviansk stil

Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETTER, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, stoppad sits, randig klädsel, sitthöjd ca 46, 70x40 cm

Brukslitage, smärre färgbortfall

885156

2021-03-05