Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TABURETTER, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, stoppad sits, randig klädsel, sitthöjd ca 46, 70x40 cm
Brukslitage, smärre färgbortfall
885156
2021-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här