Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
K-G NILSSON (född 1942): "Geografi", signerad och daterad 1993, numrerad 136/150, färglitografi, bladmått ca 50x72 cm, oramad
885157
2021-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här