Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
K-G NILSSON (född 1942): (2), "Blå kvadrat" samt "Timglasen", signerade och daterade, numrerade, färglitografier, bladmått ca 49x58,5 resp. 37x36 cm, oramade
885166
2021-03-04