K G Nilsson färglitografi

K G Nilsson färglitografi
K G Nilsson färglitografi
K G Nilsson färglitografi
K G Nilsson färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

K-G NILSSON (född 1942): (2), "Blå kvadrat" samt "Timglasen", signerade och daterade, numrerade, färglitografier, bladmått ca 49x58,5 resp. 37x36 cm, oramade

885166

2021-03-04