Madonna med barnet

Madonna med barnet
Madonna med barnet
Madonna med barnet
Madonna med barnet
Madonna med barnet
Madonna med barnet

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MADONNA MERD BARNET, efter äldre förlaga, Italien, 1800/1900-tal, målad samt förgylld pannå, ramens höjd ca 85 samt bredd 50 cm

Ställvis krederingsbortfall, åldersrelaterat slitage

885171

2021-03-09