Spiselkrans

Spiselkrans
Spiselkrans
Spiselkrans
Spiselkrans
Spiselkrans
Spiselkrans
Spiselkrans
Spiselkrans

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPISELKRANS, 18/1900-tal, imitationsmåleri, höjd 115, 33x100 cm

Senare bemålning, bruksslitage

885178

2021-03-05