Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKPLAFOND, 1930/40-tal, järn och glas, längd 77, bredd 53, höjd 10 cm.
Åldersrelaterat ytslitage, en del glasskivor med naggade kanter, syns inte från utsidan, ej funktionstestad.
885200
2021-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här