Takplafond 1930/40-tal

Takplafond 1930/40-tal
Takplafond 1930/40-tal
Takplafond 1930/40-tal
Takplafond 1930/40-tal
Takplafond 1930/40-tal
Takplafond 1930/40-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

TAKPLAFOND, 1930/40-tal, järn och glas, längd 77, bredd 53, höjd 10 cm.

Åldersrelaterat ytslitage, en del glasskivor med naggade kanter, syns inte från utsidan, ej funktionstestad.

885200

2021-03-20