Matbord Karl Andersson & Söner

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL ANDERSSON & SÖNER, matbord, 1960-tal, skiva i teak, ben i ek, etikettmärkning, höjd ca 72, 130, 2 iläggsskivor vardera bredd 43 cm

Brukslitage, märken

885201

2021-03-05