Gustav Arne olja på duk

Gustav Arne olja på duk
Gustav Arne olja på duk
Gustav Arne olja på duk
Gustav Arne olja på duk

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): Båt på öppet hav, olja på duk, signerad och daterad 72, 42 x 30,5 cm

885211

2021-03-14