Toalettbord Bodafors

Toalettbord Bodafors
Toalettbord Bodafors
Toalettbord Bodafors
Toalettbord Bodafors
Toalettbord Bodafors
Toalettbord Bodafors
Toalettbord Bodafors
Toalettbord Bodafors
Toalettbord Bodafors
Toalettbord Bodafors

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOALETTBORD, Bodafors, omkring 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, tre lådor, glasskiva, märkt med etikett, längd 125 cm, djup 45 cm, höjd 128 cm.

Blekt, fanerskador, bruksslitage.

885216

2021-03-14